En nombre del amor ♥ Mi pecado
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ENDA y MP
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» SORTILEGIO FORUM
SMS porukuce.. Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 1:08 pm od lepotica

» Predlozi
SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 8:05 pm od AnDjElA fAn De AlLiSsOn

» Moj forum o Allisson Lozz!!!
SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 7:59 pm od AnDjElA fAn De AlLiSsOn

» Eugenio Y Maite!
SMS porukuce.. Icon_minitimePon Apr 20, 2009 4:09 pm od (=_*_bLLaZZena_*_=)

» Kakvo je vreme kod vas?
SMS porukuce.. Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 6:53 pm od lepotica

» Prijave za moderatora...
SMS porukuce.. Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 6:52 pm od lepotica

» Kada ste legli a kada ustali?
SMS porukuce.. Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 1:23 pm od (=_*_bLLaZZena_*_=)

» Vas trenutno friz?
SMS porukuce.. Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 12:44 pm od lepotica

» LOS SERRANO FORUM
SMS porukuce.. Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 12:43 pm od lepotica

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
Affiliates
free forum


 

 SMS porukuce..

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Fan de Alisson
Fan de Alisson
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 192
Join date : 07.04.2009
Age : 28
Location : witH aLLiSSon LozZ!!

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 8:48 pm

Postawljajte SMS poruke..
Nazad na vrh Ići dole
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:29 am

Moram ti ovo priznati, znam da ti se neće svideti ono što ti pišem, ni meni nije lako, ali moraš saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, Pravi Deda Mraz ne postoji

• /NOVO/ Cao srce, ovde infarkt. Dodji da te drmnem! (poslala Milena)

• /NOVO/ Cujem da ti je crna, cupava, mekana na otvoru, toliko uska da jedva prodje glava. Ko god je probao kaže i da je topla. Svi kažu da ti je super nova rolka. (poslala Milena)

• /NOVO/ Ja jako volim decu. Ali ipak mislim da ne mogu pojesti jedno celo... (poslao nessie)

• /NOVO/ Mislim da ti napokon moram priznati šta ti ljudi pričaju iza leđa... dobra guza! (poslao nessie)

• /NOVO/ Ujutro ne doručkujem jer te volim, popodne ne ručam jer te volim, predveče ne večeram jer te volim, naveče ne mogu spavati jer umirem od gladi! (poslala Maja)

• /NOVO/ Meni je dovoljno samo malo mesta u tvom srcu! Ako ga nemaš, molim te izbaci nekoga! (poslala Maja)

• /NOVO/ Dobro daću ti da mi skines pantalone, zatim majicu i na kraju donji veš, ali te molim da mi ostaviš štipaljke na žici. (poslala Jasmina Munić)

• /NOVO/ Krenem jutros i naiđem na V, idem dalje kad ono O, nastavim kad ono LM, između njih I, kasnije pored mene projuri E, ispred sebe gura T; Shvataš o čemu ti pričam? (poslala Jasmina Munić)

• /NOVO/ Jedno mače spazi miša i pomisli:"Vidi ovog slatkiša !" Umesto da ga smaže, gle čuda, dogodi se ljubav luda! Ovo ti piše gladni stvor, ludo te volim, mišiću moj! (poslao GaBa)

• /NOVO/ Znam tvoje ime, znam tvoje prezime, znam gde živiš, znam miris tvoje kose, samo ne znam ukus tvojih usana. Daj pomozi nije fer da padnem na zadnjem pitanju... (nepoznat pošiljalac)

• Kažu da su poljupci reči ljubavi......Dođi da se ispričamo!!! (poslala Masha)

• Upozorenje! Noćas će se desiti zlošin iz strasti! Vreme: oko ponoći. Žrtva: ti. Mesto: tvoj krevet. Počinitelj: neka ostane mala tajna do večeras!

• Obećao je da će biti nežan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! Izvadio ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub.

• Otišo si jednog dana i odneo pola stana! Sad se vraćaš po vitrinu.....marš u pizdu materinu!

• Moram ti priznati da maštam o tebi i da mi se već dugo sviđaš! Zastane mi dah kad te vidim! Želim te i jednom te moram imati. Audi A8...volim brza kola...

• Pitaju kravu zašto tužno gleda a ona kaže: Kad bi vas svaki dan tukli i za sise vukli, jednom godišnje jebali i vi bi tužno gledali!

• Ako pročitaš moju poruku, duguješ mi zagrljaj, ako je izbrišeš poljubac, ako memorišeš izlazak, ako ne odgovoriš seks, ako odgovoriš onda mi duguješ sve! Izbor je tvoj!

• Nakon dobrog sexa poješćemo dva, tri keksa. Bićemo snažni i pomalo vlažni. Uvek ostanem bez reči kad spermići počnu teći, kada sve izgubi svoj sjaj jer je sexu kraj!

• Naše prijateljstvo mi puno znači: kad ti plačeš, plačem i ja, kad se ti smeješ, smejem se i ja, kad se ti baciš kroz prozor, ja umirem od smeha...

• Kako da te pronađem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oči, kako da te pronađem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.

• Ležim u krevetu, gledam nebo i zvezde kako prekrasno sjaje poput tvojih očiju i mislim.... ..jebo te gde mi je krov!

• Razgovaram sa foteljom, šarmiram televizor i doručkujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok ne započnem ozbiljnu vezu sa usisivačem!

• Sećaš se kada smo se vozili u vozu i ti si kroz prozor isturio lice a ja guzu i svi su mislili da smo blizanci.

• Obožavam te toplu i mokru. Obožavam kada uđem duboko u tebe i osetim tvoju toplinu. Ne mogu bez tebe. Volim te, moja kado!

• Kidnapovaću te i odvesti daleko u šumu i onda tucati, tucati, tucati, tucati, tucati, tucati, tucati, tucati, tucati, tucati kamenom po glavi...

• Moram ti ovo priznati, znam da ti se neće svideti ono što ti pišem, ni meni nije lako, ali moraš saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, Pravi Deda Mraz ne postoji!

• Samo lezi opusti se i skini pantalone, ja ću polako ući u tvoju guzu...Tvoja injekcija..

• Hoćeš li da ti ispričam jedan vic od kojeg će ti otpasti sise? Ma neću, vidim da ti je već neko ispričao!

• Sanjala sam da si čarobnjak i da si me pretvorio u pušku i okačio na zid. Pošto ti se ne uklapam u enterijer ti me skineš, nategneš i opališ!

• 50% znaš da mislim na tebe, 60% znaš da mi se sviđaš, 70% znaš da te sanjam, 80% znaš da ne mogu bez tebe, 90% znaš da te iskreno volim, 100% znaš da se ja zezam..

• Jebi u vodi, jebi na stazi, ali na svoje dupe dobro pazi! Ode ti dupe dok čovek migne jer danas jebe ko koga stigne!

• Pre par godina u našem gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas preživeo, to je onaj koji čita ovu poruku. Preživeo je jer govna plutaju.

• Pitam čarobnjaka za cvet on mi dade vrt, pitam čarobnjaka za reku on mi dade okean, pitam čarobnjaka za šupak on mi dade tvoj broj!

• Ja sam najveće zlo što gazi tlo, ja sam najveći gad što ide kroz grad, ja sam najgori lik što stvorio je bog, ja napraviću pakao od života tvog !

• Što me tako glupo posmatraš? Ja sam tvoj mobilni! Samo sam hteo na svež vazduh! Bilo mi je previše mračno i tesno u tvom dzepu! Sad je bolje. Hvala!

• Vuče pogrešio si u jednom slovu, trebalo je da me pojedeš! Trudna Crvenkapa!

• Komunalno preduzeće Gradska čistoća vas obaveštava da je u toku velika akcija sakupljanja smeća. Molimo vas, stanite na vidno mesto!

• Znam koliko ti nedostajem, znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutku. Žao mi je što sam te napustila.. tvoja pamet.

• O Srbijo moja draga, javljam ti se ja iz Haga, kako Mira kako deca, s kim se sada jebe Ceca. Ovde mi je lepo, jedem samo "MONTE" a naveče jebem Karlu Del Ponte!

• Pozor, pozor pičke na prozor, kurci na zapad, svi u napad, borbene trupe zauzele dupe, vodi se borba oko velike rupe..!

• Uredništvo RTS-a vas obaveštava da će se sutra snimati dokumentarac o vašem mestu, pa vas molimo da radi lepote prizora ne izlazite iz kuće...
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:30 am

• Mislila sam da je kraj među nama, sve dok nisam napipala produžetak.

• Trava se zeleni, nebo se dere a Romeo Juliji pod prozorom sere.

• Kozmetički salon "Lep u pizdu materinu" obaveštava vas da depilaciju šupka koju ste zakazali za sutra odlažemo....jer nismo nabavili kombajn!

• Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj jebote pomeri dupe.

• Uzmi pištolj, otvori vrata od spavaće sobe, ubi njega, ubi i majku, sad baci pistolj kroz prozor u bazen...Šta, nemaš bazen? Da li je ovo 06415879.. Izvinite molim vas...

• Volim kad ne biraš mesto i vreme, kad si sa mnom dan i noć, kad me neprestano posmatraš, kad me diraš tamo gde se palim... tvoj TV.

• Želim da te odvučem u krevet, da te lomim, da te preznojim, da te tako obuzmem da se treseš dok me imaš, da ti telo gori.... tvoj grip.

• Otkada se nismo... nisi ni ti dugo... a ni ja nisam dugo... baš bi se mogli kad već dugo nismo... stvarno bi se mogli videti...

• Vaš GSM operater od sada vaše pozive obračunava po drugačijoj tarifi. Zavisno od vašeg seksualnog života. Manje sexa manji račun. Oho, čestitamo, pa vi zovete dzabe.

• Ja nisam pesnik slomljenog srca, ja sam onaj što curu ti prca. Ovo su reči u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popuši svima u moje ime.

• Želim da... Kad bi ti i ja... No, kad bi nas dvoje... Ne treba niko znati... Mogli bi onako skrivećki... Sasvim tiho... Gledati pokemone!

• Šta je žena u ekonomskom smislu? Ona je nisko ležeći objekat u koji muškarac polaže svoj visoko stojeći kapital uz tekuće kamate, nakon 9 meseci dobije profit.

• Pogledi se muški kupe na tvoje fino dupe, svako srce ludo kuca jer bih htelo da te tuca, imaš oči zavodničke hoćeš li mi dati pičke?

• Najbolji TV je žena! Napred 2 dugmeta, nazad zvučnik, a u sredini ekran. Mesečno emisija u boji. Ako to slučajno izostane, onda je neko sjebo aparat !

• Tvoji zubi su kao biseri, ne blistavi nego retki, noge su ti kao u srne ne vitke nego dlakave, ali ipak imaš nešto sportskog u sebi! Glava ti je kao balon!

• Ako spavaš probudi se, kad se probudiš javi se, ako se ne javiš jebi se, ako to upravo radiš barem misli na mene.

• Lesi se vraća kući, bernardinac spašava ljude, labrador je vodič slepih, poenter lovi, nemački ovčar radi u policiji, a šta ti dzukelo radiš?

• Samo da znaš kakav mi je pre upotrebe suv, dugačak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje... moj kišobran!

• Ja sam devojka sa sela rado bih na tvrdog sela, rumeno mi lice i velike cice, napeta sam ko mina i ime mi je Severina!

• Zbog svog hemijskog svojstva andol se guta, a midol se sisa. Zato poslušajte savet svojih lekara pa gutajte andole, a sisajte midole.

• Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli. malo ulja da ne žulja. i jedno ćebe da ne grebe, pa da vidiš kako znam da jebem.

• Moje je srce velika livada a ti si jedina krava što u njoj pase!

• Ti si moja kockica šećera, ali pošto mi je sinoć trebao sitni šećer morala sam celu noć da te tucam!

• Volim te volim, ne mogu bez tebe, kad bolje razmislim: Ko te jebe!

• Jebem, jebem, jebaću. Ko pročita i njega ću!

• Ako si tužan i misliš da si niko i ništa imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki kurac!

• To što postojim nije rezultat prirodne selekcije već toga što Bog poseduje smisao za lepotu. A ti postojiš... pa da jer Bog poseduje i smisao za humor!

• Otiš'o si, e pa nek' si, nisi bio Bog zna sexy, svaka ti je nešto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!

• Hajde da radimo ono, biće tebi lepo a i meni i neće nam biti prvi put... prvo ću ja tebi, pa ti meni, hajde da se... dopisujemo!

• Noćas te sanjam da si umrla! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti kurac, stavim ti kurac, ispadnu ti oči!

• Sastale se cure na bregu, smrznut kurac našle u snegu pa duvaju i u njega pušu nebi li mu povratile dušu. Pošto je to moja kita nek je puši onaj koji čita!

• U gaćama kita tvrda, sisao sam juče s brda, a u glavi sve mi prazno gledam samo što bi mazno. Kud ja prođem tu je tajac ja sam curo policajac.

• Telekom vas obavestava o novim uslugama seksa preko mobilnog: za klasicni pritisnite taster 1, za grupni taster 2, za oralni taster 3, a za posebne zelje pozovi mene!

• Dosao tip kod doktorice i kaze: "Pomozite mi, jebem, jebem, a nikako da se spusti. Sta mi mozete ponuditi?" Doktorica:" Stan i hranu!!!"

• Ribe muvam, lepak duvam, pivo pijem, glavom bijem. Belo volim, sitom solim, travu sadim, venu radim, rokam vodku i tablete i lepkove za parkete. Uvek cool go to schoool!

• Postovani korisnici dobili ste nagradu: 7 dana kupanja u mulju i karanja u bulju, lezanja na suncu i jahanja na kurcu! Nagrada ce da stigne kad se meni digne!

• Setala crvenkapa kroz sumu i naidje na Pinokia, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sedne na nos i kaze mu:” lazi Pinokio, lazi”!

• Ne mogu da odolim kad te vidim. Polako zavlacim prst u tebe, zatim ga lagano izvlacim i lizem svu tvoju slast i tiho sapucem tvoje ime: ”nuttela”.

• Bili su emte, bemte i jebemte. Jednog dana oni se popickaju i zavrse u zatvoru. Emte dobije 5 godina, bemte 9 godina, a jebemte dozivotno!

• ...i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma, ja ih sve sakupim, istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise: good year!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:30 am

• Danas sam bio u zoo vrtu, dao sam 100 dinara da vidim noja, dao sam 50 dinara da vidim zmiju, dao sam 20 dinara da vidim tigra i dao sam 10 dinara budali koja ce ovo da procita!

• Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala...

• Vremenska prognoza: "Devojke su danas delimicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestima su mokre i klizave. jebaci oprez!"

• Tri svetska cuda: Kurac nema noge a stoji uspravno; Picka je stalno vlazna a ne rdja; Zemlja je okrugla a narod se jebe po coskovima.

• Prodajem kravu turbo dizel, aluminijumske potkovice, tdi vime, platinijumski rogovi, titanijumski zubi. Cena 20000dm (Moze i zamena za konja koji cita ovu poruku)!

• Stavi mobilni u picu i izvuci antensku zicu, vibraciju ukljuci da se pica ne muci, ja cu te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe tatamata preko GSM aparata!

• Volim kada me odnazad drzis, i polako pritiskas s preda, volim kada me punis po celu noc, kada ustanes ti na mene navuces kozicu..tvoj mobilni...

• Zimski sex: ako jebes, mozes da nazebes! Jebes jebanje pusti grejanje...

• Romeo:Ja bih malo malcice da ti skinem tanga gacice, i da ti mrsim stidne dlacice. Julija:Tvojih pustih obecanja sam sita dabogda ti otpala kita.

• Dobro vece ja sam vanzemaljac i zivim u vasem telefonu to sto upravo stiscete su moja jaja sudeci po vasem osmehu to vam se svidja pa vas molim da nastavite...

• Falis mi celi dan. Jedva cekam da te vidim. Da udjes u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja pidzama!

• I nocas ces biti moja divlja lavica, uzbudice te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahacica, jer ja sam tvoj... a joj, pogresio sam broj!

• Lepa plavusa dobrih proporcija trazi mladog, lepog coveka koji voli pare da mu proda 10 kubika drva.

• 1. dan bog stvori dan, a djavo noc, 2. dan bog stvori ljubav, djavo preljubu, 3. dan bog stvori brak, djavo sex, 4. dan bog stvori tebe, a djavo se samo nasmeja.

• Lizati picku je isto kao biti clan mafije, jedan pogresan korak i vec si u govnima...

• Nemojte strahovati da bi mogli doziveti mozdani udar, zbog kolicine vaseg mozga bio bi to udarac u prazno...

• Dilema ozenjenog muskarca: "Izacu u grad i gledati ono sto ne mozes jebati ili ostati kod kuce i jebati ono sto ne mozes gledati"

• Cvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, sto ga vise treses on vise prska, to belo obavezno probaj jer svaki sampanjac je drugaciji....

• Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...

• Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes!

• Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cuje se cvrkut ptica i sum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu.

• Kad bih te imao polizao bih te celu, stavio bi ti jezik u tu tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim više od bilo koje druge...moja voljena flašo nikšićkog piva.

• Leva mi je noga božić, desna nova godina, a ti dođi između toga...

• Žene su kao lopte, ili su šuplje ili ih šutaju....

• Sve je tamno, gubim dah u srce moje ušao je strah, javi se bar, duša me boli što nismo zajedno goli. Drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca?!

• Sex je senzacija prouzrokovana situacijom kada muška lokacija uđe u žensku destinaciju, da li shvataš konstataciju ili želiš demonstraciju!

• Crnogorac na sex trosi 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali...

• Ti bi jednom, ja bih više, ti bi glasno ja bih tiše, ti bi sporo, ja bih brže, ti bi grubo, ja bih nežno, ti bi danju, ja bih noću, ti baš nećeš kad ja hoću!

• Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!

• Kad ti nešto loše krene, nemoj da bodeš vene; kad ti se nešto loše desi nemoj da duvaš lepak u kesi; već samo mućni glavom, problemi se rešavaju travom!

• Živeo jednom jedan zmaj, iza sedam gora, iza sedam mora iza sedam gradova, iza sedam sela,... Probudi se jednom zmaj i reče:"Gde ja živim u pizdu materinu!"

• Sretan pad Njujorka želi majka Safija sinu Binladenu, uz pesmu "Sve je postalo pepeo i dim"! Čestitci se pridružuje otac Hamas, brat Abusajaf porodica Taliban i komšija Mudzah Edin.

• Stojeći sam je molio, sedeći mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala poštanska marka!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:31 am

Zivi u sumi, vuk nije, sedi na jajima , kokos nije, ima glavu, covek nije, ide u rupu,
mis nije. Ako pogodis sta je dobices sedmodnevni boravak na njemu!
BOSANSKA POEZIJA(2. dio):Noc, tisina, Bog ti dao, koja mjesecina, ja gol, ti gola, jebo bi i mrtvog vola, a kamoli tebe ljubavi moja!
Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi ce covece pa ti si puko!!
Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa !
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:31 am

Zasto se patuljci smjeskaju dok igraju nogomet? Zato jer ih trava skaklja po jajima!!!

Možeš mi skinuti majicu, možeš mi skinuti grudnjake, pa ako baš moraš možeš mi skinuti i donji veš, ali molim te ostavi mi štipaljke na žici!!!

Ležim u krevetu, gledam nebo i zvezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i
mislim....................JEBO TE, GDJE MI JE KROV???

Lepa si ko ikona kad te vide svi se krste!

Cujem da ti je LEP, DOBAR, KRUT, da ti je CUPAV, NENORMALNO VELIK,
i da ti NE MOŽE STATI U PANTALONE...
Mogu ti reci, stvarno ti je S U P E R taj DZEMPER!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:32 am

Draga moja drugarice, neki dečaci su varalice, kad krenu da te ljube, ti pesnicu pa u zube, kad kaže umreću bez tebe, ti kaži umri ko te jebe.....

Znam da sam ti mnogo značila, da nisi mogao da živiš bez mene, da sam ti pružala utehu za malo vremena, što sam bila kod tebe, znam da me nikad nećeš zaboraviti, žao mi je što sam te zauvek napustila! Tvoja pamet!

EJ OVOM PORUKOM CU TE SOKIRATI, ALI SUTRA SE UDAJEM. MOLIM TE DODJI I NE MORAS DA KUPUJES NISTA SAMO POVEDI NEKOG KO BI ME OZENIO...

ne mogu da werujem da sam owo sad morala da saznam! uwek sam mislila da si iskrena i da s tobom mogu da razgowaram o swemu. znas li koliko si me powredila? necu da mi pises ni da me zowes. sta ti umisljas? stwarno si me razocarala! mogla si mi bez problema reci da si pregazila Deda Mraza!!!

gde si ti, kosa ti otpala, izgorela ti od asfalta stopala, na jednu nogu copala, u ziwotu kopala, debela postala, bez mozga ostala, po noci setala, sama sebe ometala, uwek luda bila, glawom u zid klepila, za brkatim odlepila, zube super lepkom lepila....kad neces poruku da posaljes!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:33 am

najlepsi poljubac ja ti sada saljem.Ti ga primi ja ti ga od srca dajem.Uhvati ga pa mi isto vrati obecavam osim nas niko drugi nece znati!

Zar je tvoja ruka daleko od moje?Zar za nasu ljubav nije potrebno dvoje?Zar za nasu ljubav treba da te molim?Zar ti nije jasno da te stvarno volim?!

Zamisli da te gledam kroz zatvoren prozor svog zivota!Kako disem tako prozor magli!Kako magli tako te ja gubim!Ako ne disem umrecu ali vredi tebe gledacu!

Najteze je ocima kada se tvoga lika sete!Kada zaplace dusa kao malo dete!Jos je teze srcu kada rana zaboli i kada mu ode neko koga puno voli!

SUNCE SIJA IZA PLOTA VOLIM JEDNOG IDIOTA!I DA IMAM 100 ZIVOTA SVE BIH DALA ZA TOG SKOTA!NA STIDIM SE RECI VOLELA SAM TOGA GADA AL SE STIDIM RECI VOLIM GA I SADA!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:33 am

NO WORD-NO MAN;NO MAN-NO WOMAN;NO WOMAN-NO SEX;NO SEX-NO CHILDREN;NO CHILDREN-NO SCHOOL;NO SCHOOL -NO PROBLEM!!!

Pre par godina u nas gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas preziveo, to je onaj koji cita ovu poruku, preziveo je jer govna plutaju



Hoces li da ti ispricam jedan vic od kojeg ce ti otpasti sise? Ma necu, vidim da ti je
vec neko ispricao!


Zao nam je, ali vas pimpek nije prihvacen u "GUINESOVU KNJIGU REKORDA" zbog nezadovoljavajucih okolnosti. Pokusajte u knjizi "CUDNE MALE IZRASLINE". Hvala.


Idealna definicija seksa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!

Stojim i pisam na sokaku, uzivam u svjezem zraku i dok mi tako mlaz curi moja misao tebi juri, u daljini cujem da se deres i pomislim............GARANT SERES!

Padne zeka u vodu i pocne da se davi.Naidje lija i zec je zamoli da ga izvuce napolje. Lija mu baci rep i zec izadje. Kasnije lija padne u vodu pa zeka baci svoj rep da je spase al` ne ide mali mu je. Ode do svog BMW-a uzme sajlu i spasi liju. Naravoucenije: nije bitno koliki ti je vec kakav auto vozis


Love is a name, sex is game, forget the name and play game. Pristajes?

Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog
dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa odpozadi
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:34 am

Ja nisam pjesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su rijeci u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popusi svima u moje ime.


If your life dosn`t make a point, fuck it and take a joint!!!

Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...


STvArnOJezAJeBaNOkADatINekOPoSaLjepORukUNapiSanUBeZraZMaka IZNaKOvaINteRPuNKcIJepAJoSAkoNEmAMnOgoSMisLA...


SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muska lokacija udje u zensku destinaciju, da li shvatas konstataciju ili zelis demonstraciju!


Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM!


Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ!


Napokon sam sigurna sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O)




OVO JE NAJJACE:
REMEMBER!If you need FUCK you can always count on me, cause F.U.C.K. stands for FRIEND U CAN KEEP.Fuck forever and promise me that we'll fuck till eternity!


Kazu da homoseksualci za citanje poruka koriste palac, sada je kasno da promenis prst pederu jedan.


Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!

Koka kola smedje boje../ Prevedi na satrovacki,pa ces vidjet da je super!



Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!!


Ovu poruku moze procitati samo zgodna osoba! NISTA? Probaj opet! Izgleda da nisi zgodna osoba. NE FORSIRAJ RUGOBO!!!!!


Police is looking for a person descibed as gorgerous, sexy, good in bed, intelligent, smart.....your safe but where the FUCK am I gonna hide!




i ovo je jako:
Ubijam ljude za pare. Ali ti si mi drug-ubit cu te dzabe!

Zbog svog hemijskog svojstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslusajte savjet svojih ljekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MI`DOLE.

Ovo su sretne sise (.)(.), posalji ih 10-orici ljudi i imat ces uspjeha u seksu godinu dana, a ako to ne napravis kita ti se nece dici 5 godina! Kreni
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:37 am

Učila sam za 5
znala sam za 4
uradila sam za 3
dobila sam 2
upisala mi je 1

Budi ponos svoga sela,
budi ružna i debela
imaj vime k'o u krave,
budi slika ćurke prave
smrdi na kiseli kupus,
ali ćeš uvek biti drugarica za moj ukus.

Ja bih lagano, ti na brzinu.
Ja bih sedeći, a ti stojeći,
Ja bih na krevetu, ti na stolu
Ja bih pred zoru, ti noću,
pa ti nikad nećeš kafu kad ja hoću

Sama sebi ličim na Dostojevskog, ceo život sam posvetila jednom "IDIOTU"

Vernost je jedini instrument na kome muškarci ne znaju da sviraju

Prvo me je zvao sunce, onda mi je okrenuo leđa. Sigurno je hteo da pocrni.

Ljubav je puška bez municije ali ipak ubija

Moje srce je kontejner, uvek neko đubre uđe u njega

Na muškarcima je sve veštačko, samo su prirodno glupi

Ljubav je drama bez generalne probe

Bio si staklo, nisam te primetila dok me nisi posekao!

Muškarci su kao WC, ili su prljavi ili su zauzeti!

Htela sam da ti posaljem nesto pametno,sexy,lepo,zgodno,ali.....ne mogu da stanem na ekran!

Voli me, volecu te! Ljubi me, ljubicu te! Varaj me, ubicu te!!!

Ako ikad vidis mesec kako te grli.....Zvezde da su ti na dohvat ruke...I andjeli da pevaju tvoje ime...Budi siguran da si poludeo.

Volim jednog malog, cupavog i plavog. Na vetru, kosa mu leluja, prekrasna mu plava boja. i samo jedno pitanje imam: Koja mu je to farba?
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
Perronita95
Admin
Admin
Perronita95


Posts : 371
Join date : 07.04.2009
Age : 29

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:40 am

1.Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te!

2. Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe...

3. Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde...? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe

4. Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!
Nazad na vrh Ići dole
https://endaymp.serbianforum.info
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Fan de Alisson
Fan de Alisson
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 192
Join date : 07.04.2009
Age : 28
Location : witH aLLiSSon LozZ!!

SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 1:50 pm

SMS porukuce.. 456766
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMS porukuce.. Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS porukuce..   SMS porukuce.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SMS porukuce..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
En nombre del amor ♥ Mi pecado :: Off topics :: Razne teme-
Skoči na: